Hylla

Hylla
Hylla
Hylla
Hylla
Hylla
Hylla
Hylla
Hylla
Hylla
Hylla

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HYLLA, omkring 1900, med tre hyllplan, underdel med bakstycke av brodyr uppspänd på kartong samt överdel med spegel-bakstycke, höjd ca 140, 79x30 cm

Slitage, brodyr med skador

393781

2016-07-01