Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HYLLA, omkring 1900, med tre hyllplan, underdel med bakstycke av brodyr uppspänd på kartong samt överdel med spegel-bakstycke, höjd ca 140, 79x30 cm
Slitage, brodyr med skador
393781
2016-07-01
Gör en kostnadsfri värdering här