Stolar 2 st Johan Hammarström, Erik Öhrmark

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOLAR, 2 st snarlika, sengustavianska stockholmsarbeten, en signerad Johan Hammarström resp Erik Öhrmark, bemålade, bronserade detaljer, stoppade sitsar, sitthöjd ca 43 cm

Senare bemålade, senare klädsel, rygg med lagning, ytskador

393785

2016-07-02