Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKÅLFAT, 3 st, tenn, en stämplat Olof Andersson Winberg(1745-1767) Göteborg 1748, en med otydliga stämplar, en ostämplad, diameter 35-38 cm
Mindre bucklor, en med lagning, slitage,
393793
2016-07-01
Gör en kostnadsfri värdering här