Skålfat 3 st

Skålfat 3 st
Skålfat 3 st
Skålfat 3 st
Skålfat 3 st
Skålfat 3 st
Skålfat 3 st

Klubbat för:

900 SEK

1 500 SEK

SKÅLFAT, 3 st, tenn, en stämplat Olof Andersson Winberg(1745-1767) Göteborg 1748, en med otydliga stämplar, en ostämplad, diameter 35-38 cm

Mindre bucklor, en med lagning, slitage,

393793

2016-07-01