Teservis i nysilver

Teservis i nysilver
Teservis i nysilver
Teservis i nysilver
Teservis i nysilver
Teservis i nysilver
Teservis i nysilver
Teservis i nysilver
Teservis i nysilver

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TESERVIS, 3 dlr, nyslilver, av Walker & Hall Sheffield, 1920-30-tal, oval form delvis godronnerad dekor, kannans höjd ca 18 cm

Slitage, mindre spricka i kannans knopp

393804

2016-07-01