Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CAROLINE SCHLYTER ,"Lilla M", barnstol, Forsnäs 1990-tal formpressad plywood av björk, grönlackerad, signerad, sitthöjd ca 30 cm
Smärre ytskador
393805
2016-07-02
Gör en kostnadsfri värdering här