Barnstol Caroline Schlyter

Barnstol Caroline Schlyter
Barnstol Caroline Schlyter
Barnstol Caroline Schlyter
Barnstol Caroline Schlyter
Barnstol Caroline Schlyter
Barnstol Caroline Schlyter
Barnstol Caroline Schlyter
Barnstol Caroline Schlyter

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CAROLINE SCHLYTER ,"Lilla M", barnstol, Forsnäs 1990-tal formpressad plywood av björk, grönlackerad, signerad, sitthöjd ca 30 cm

Smärre ytskador

393805

2016-07-02