Urjö Edelmann färglitografi

Urjö Edelmann färglitografi
Urjö Edelmann färglitografi

Klubbat för:

1 200 SEK

1 500 SEK

YRJÖ EDELMANN (1941-2016), Paket med snöre, signerad Y Edelmann, numrerad 176/360, färglitografi, bladstorlek 44,5 x 63 cm

393825

2016-07-01