Kandelabrar tenn

Kandelabrar tenn
Kandelabrar tenn
Kandelabrar tenn
Kandelabrar tenn
Kandelabrar tenn
Kandelabrar tenn

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KANDELABRAR, 1 par, tenn, Norrköping 1931, för 3 ljus vardera uppbärandes av delfiner, höjd ca 21, längd 29 cm

Smärre ytskador o bucklor

393826

2016-07-02