Sideboard 1800-tal England

Sideboard 1800-tal England
Sideboard 1800-tal England
Sideboard 1800-tal England
Sideboard 1800-tal England
Sideboard 1800-tal England
Sideboard 1800-tal England
Sideboard 1800-tal England
Sideboard 1800-tal England

Såld för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SIDEBOARD, bl. a. mahognyfanér, 1800-tal, England, höjd ca 90, längd 106 cm

fanerskador, slitage

393827

2016-08-08