Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SIDEBOARD, bl. a. mahognyfanér, 1800-tal, England, höjd ca 90, längd 106 cm
fanerskador, slitage
393827
2016-08-08
Gör en kostnadsfri värdering här