Stolar 6 st barockstil
2016-07-02
393834
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
STOLAR, 6 st, nyrenässans, 1800-/1900-tal, massiv ek med spiralsvarvade och skurna detaljer, senare skinnsitsar, höjd ca 107, sitthöjd 47 cm
Bruksslitage, enstaka torrsprickor, 1 "knopp" avbruten, medföljer