Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KYRKLJUSSTAKAR, 1 par, 17/1800-tal, skuret trä, förgyllda, höjd ca 53 cm
En ljuspipa med skada, en fot med lagning, omarbetade
393835
2016-07-02
Gör en kostnadsfri värdering här