Kyrkljusstakar

Kyrkljusstakar
Kyrkljusstakar
Kyrkljusstakar
Kyrkljusstakar
Kyrkljusstakar
Kyrkljusstakar
Kyrkljusstakar
Kyrkljusstakar

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KYRKLJUSSTAKAR, 1 par, 17/1800-tal, skuret trä, förgyllda, höjd ca 53 cm

En ljuspipa med skada, en fot med lagning, omarbetade

393835

2016-07-02