Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SÄNGBORD, 1 par, 1900-talets mitt, England, fanerad med mahogny, beslag i mässing, höjd 50, 46x40 cm
Slitage, repor
393838
2016-07-01
Gör en kostnadsfri värdering här