Spegellampett nyrokoko

Spegellampett nyrokoko
Spegellampett nyrokoko
Spegellampett nyrokoko
Spegellampett nyrokoko

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGELLAMPETT, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, för 1 ljus, skuren dekor, bemålad, förgylld, ca 68x 37 cm

Spricka, mindre dekordel saknas, en spegellampett i delar medföljer (i plastpåse)

393842

2016-07-02