Oidentifierad konstnär olja

Oidentifierad konstnär olja
Oidentifierad konstnär olja
Oidentifierad konstnär olja
Oidentifierad konstnär olja

Klubbat för:

17 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Engelsk skola, 1880-tal): Medeltida landskap med promenerande par, olja på duk, 66x49,5 cm

Dubblerad, retuscher

393843

2016-07-01