Klubbat för:
17 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Engelsk skola, 1880-tal): Medeltida landskap med promenerande par, olja på duk, 66x49,5 cm
Dubblerad, retuscher
393843
2016-07-01
Gör en kostnadsfri värdering här