Armbandsur Baume & Mercier

Armbandsur Baume & Mercier
Armbandsur Baume & Mercier
Armbandsur Baume & Mercier
Armbandsur Baume & Mercier
Armbandsur Baume & Mercier
Armbandsur Baume & Mercier
Armbandsur Baume & Mercier
Armbandsur Baume & Mercier

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BAUME & MERCIER, damarmbandsur, 18 k guld, 1970-tal, mekaniskt urverk, refnr: 37057, serienr: 730597, skinnarmband

Ej funktionstestad, bruksslitage

393850

2016-07-01