Skåp teak 1950/60-tal

Skåp teak 1950/60-tal
Skåp teak 1950/60-tal
Skåp teak 1950/60-tal
Skåp teak 1950/60-tal
Skåp teak 1950/60-tal
Skåp teak 1950/60-tal

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅP med jalusi och lådor, teak, 1950/60-tal, höjd ca 151, 98x39 cm, nyckel finns

Smärre slitage

393862

2016-08-07