von Wright Svenska fåglar

von Wright Svenska fåglar
von Wright Svenska fåglar
von Wright Svenska fåglar
von Wright Svenska fåglar
von Wright Svenska fåglar
von Wright Svenska fåglar
von Wright Svenska fåglar
von Wright Svenska fåglar
von Wright Svenska fåglar
von Wright Svenska fåglar

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BRÖDERNA von WRIGHT, Svenska fåglar, andra upplagan, 1927-29, med litograferade planscher, 3 vol

några lösa blad, slitage, smärre skador

393869

2016-08-07