Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BRÖDERNA von WRIGHT, Svenska fåglar, andra upplagan, 1927-29, med litograferade planscher, 3 vol
några lösa blad, slitage, smärre skador
393869
2016-08-07
Gör en kostnadsfri värdering här