Hängskåp
2016-07-01
393876
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HÄNGSKÅP, 1800-tal, bemålat, med skedhylla, höjd ca 81, djup 46x83
Nyckel och lås saknas, senare bemålning, slitage