Ramar

Ramar
Ramar
Ramar
Ramar

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RAMAR, 8 st, 1900-tal, trä resp förgylld metall, varierande storlekar 4,5x3,5-13x11 cm

Slitage

393887

2016-07-02