Børge Mogensen bokhylla

Børge Mogensen bokhylla
Børge Mogensen bokhylla
Børge Mogensen bokhylla
Børge Mogensen bokhylla
Børge Mogensen bokhylla
Børge Mogensen bokhylla

Såld för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BØRGE MOGENSEN, bokhylla, teak och ek, för Karl Andersson´s, höjd ca 185, bredd 134 cm

Slitage, smärre skador, Sågade hål för kontakter och sladdar

393894

2016-08-07