Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BØRGE MOGENSEN, bokhylla, teak och ek, för Karl Andersson´s, höjd ca 185, bredd 134 cm
Slitage, smärre skador, Sågade hål för kontakter och sladdar
393894
2016-08-07
Gör en kostnadsfri värdering här