Börge Mogensen bokhylla

Börge Mogensen bokhylla
Börge Mogensen bokhylla
Börge Mogensen bokhylla
Börge Mogensen bokhylla
Börge Mogensen bokhylla
Börge Mogensen bokhylla
Börge Mogensen bokhylla
Börge Mogensen bokhylla

Såld för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BØRGE MOGENSEN, bokhylla, teak och ek, för Karl Andersson´s, höjd ca 185, bredd 134 cm

Slitage, smärre skador, Sågade hål för kontakter och sladdar

393895

2016-08-07