Börge Mogensen bokhylla

Börge Mogensen bokhylla
Börge Mogensen bokhylla
Börge Mogensen bokhylla
Börge Mogensen bokhylla
Börge Mogensen bokhylla
Börge Mogensen bokhylla
Börge Mogensen bokhylla
Börge Mogensen bokhylla

Såld för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BØRGE MOGENSEN, bokhylla, teak och ek, för Karl Andersson´s, höjd ca 124, bredd 134 cm

Slitage, smärre skador

393898

2016-08-07