Nils Forsberg oljemålning

Nils Forsberg  oljemålning
Nils Forsberg  oljemålning
Nils Forsberg  oljemålning
Nils Forsberg  oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 200 SEK

NILS FORSBERG (1870-1961): Stilleben med persikor, signerad Nils Forsberg, olja på pannå, 15x22 cm

393899

2016-07-02