Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Fiskeby, otydligt signerad Tolon Martiquies Provence?, olja på duk, ca 55 x 92 cm
Duklagningar, mindre hål
393900
2016-07-02
Gör en kostnadsfri värdering här