Fiskeby oljemålning

Fiskeby oljemålning
Fiskeby oljemålning
Fiskeby oljemålning
Fiskeby oljemålning
Fiskeby oljemålning
Fiskeby oljemålning

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Fiskeby, otydligt signerad Tolon Martiquies Provence?, olja på duk, ca 55 x 92 cm

Duklagningar, mindre hål

393900

2016-07-02