Trädgårdssoffa Skoglund Olson Gefle

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

TRÄDGÅRDSSOFFA, Skoglund & Olson, Gefle, 1900-talets första hälft, bemålat gjutjärn samt träribbor, längd 155 cm

Slitage, renoverad, senare ribbor

393901

2016-07-02