Trädgårdsbänk Byarum

Trädgårdsbänk Byarum
Trädgårdsbänk Byarum
Trädgårdsbänk Byarum
Trädgårdsbänk Byarum
Trädgårdsbänk Byarum
Trädgårdsbänk Byarum

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BYARUM, trädgårdsbänk, 19/2000-tal, bemålat lättmetall samt träribbor, längd ca 117 cm

Slitage

393906

2016-07-02