Salvador Dali skulptur

Salvador Dali skulptur
Salvador Dali skulptur
Salvador Dali skulptur
Salvador Dali skulptur
Salvador Dali skulptur
Salvador Dali skulptur
Salvador Dali skulptur
Salvador Dali skulptur

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

25 000 SEK

SALVADOR DALI (1904-1989): Carmen - Castanets, grönpatinerad brons, signerad Dali och numrerad 282/300, gjutarstämpel Scan, låda medföljer, höjd inklusive sockel ca 25 cm,

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

393922

2016-08-07