Salvador Dali skulptur
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
25 000 SEK
SALVADOR DALI (1904-1989): Carmen - Castanets, grönpatinerad brons, signerad Dali och numrerad 282/300, gjutarstämpel Scan, låda medföljer, höjd inklusive sockel ca 25 cm,
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
393922
2016-08-07