Lars Englund

Lars Englund
Lars Englund
Lars Englund
Lars Englund

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LARS ENGLUND (född 1933): Komposition, signerad och daterad Lars E:D -55, krita/ blandteknik, 8,5x7 cm

393923

2016-07-02