Göran Folcker

Göran Folcker
Göran Folcker
Göran Folcker
Göran Folcker
Göran Folcker
Göran Folcker

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GÖRAN FOLCKER (1920-2000): ´´Vid Ålands hav´´, monogramsignerad och daterad -43, olja på pannå, ca 18x26 cm

393932

2016-07-02