Karl Erik Ekselius fåtöljer

Karl Erik Ekselius fåtöljer
Karl Erik Ekselius fåtöljer
Karl Erik Ekselius fåtöljer
Karl Erik Ekselius fåtöljer
Karl Erik Ekselius fåtöljer
Karl Erik Ekselius fåtöljer
Karl Erik Ekselius fåtöljer
Karl Erik Ekselius fåtöljer
Karl Erik Ekselius fåtöljer
Karl Erik Ekselius fåtöljer
Karl Erik Ekselius fåtöljer
Karl Erik Ekselius fåtöljer

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KARL ERIK EKSELIUS, fåtöljer, 1 par, för JOC-möbler Vetlanda, teak, beigefärgat läder, brännstämplade, sitthöjd ca 40, totalhöjd ca 74 cm

Slitage, klädsel med mindre skador

393975

2016-07-02