Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
1 200 SEK
GUSTAVSBERG, bordslampa, 1970-tal, gulglaserat stengods, höjd 31,5 cm
PROVENIENS: Försäljningschefen för porslin vid Gustavsberg Porslinsfabriker 1950-1976, Arnold Erderyd
393985
2016-07-02
Gör en kostnadsfri värdering här