Stegstol

Stegstol
Stegstol
Stegstol
Stegstol
Stegstol
Stegstol
Stegstol
Stegstol
Stegstol
Stegstol

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 200 SEK

STEGSTOL, 17/1800-tal, England, ek, sjögrässits, sitthöjd 43 cm

maskstungen, slitage

394013

2016-07-02