Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 200 SEK
STEGSTOL, 17/1800-tal, England, ek, sjögrässits, sitthöjd 43 cm
maskstungen, slitage
394013
2016-07-02
Gör en kostnadsfri värdering här