Meissen 35 delar

 Meissen 35 delar
 Meissen 35 delar
 Meissen 35 delar
 Meissen 35 delar
 Meissen 35 delar
 Meissen 35 delar
 Meissen 35 delar
 Meissen 35 delar
 Meissen 35 delar
 Meissen 35 delar
 Meissen 35 delar
 Meissen 35 delar
 Meissen 35 delar
 Meissen 35 delar

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 500 SEK

SERVIS, porslin, 35 dlr., Meissen, 1900-tal, lökmönstret, ett fat musselmalet medföljer

enstaka delar med nagg/skador

394031

2016-08-07