Lauritzen oljemålning

Lauritzen oljemålning
Lauritzen oljemålning
Lauritzen oljemålning
Lauritzen oljemålning
Lauritzen oljemålning
Lauritzen oljemålning

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

L. LAURITZEN (1800-tal): Landskap med betande kor, signerad och daterad 1880, olja på duk, ca 49x70 cm

Färgbortfall

394041

2016-07-03