Stekfat porslin

Stekfat porslin
Stekfat porslin
Stekfat porslin
Stekfat porslin
Stekfat porslin
Stekfat porslin
Stekfat porslin
Stekfat porslin

Såld för:

4 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STEKFAT, porslin, Kina, 1700-tal, Qianlong, dekor i underglasyrblått, sil medföljer, ca 44x37 cm

smärre slitage

394049

2016-08-07