Värmefat Kina 1700-tal

Värmefat Kina 1700-tal
Värmefat Kina 1700-tal
Värmefat Kina 1700-tal
Värmefat Kina 1700-tal
Värmefat Kina 1700-tal
Värmefat Kina 1700-tal

Såld för:

2 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VÄRMEFAT, porslin, Kina, Qianlong, diameter ca 24 cm

Smärre nagg, smärre slitage

394053

2016-08-07