Tallrikar 1 par samt stop

Tallrikar 1 par samt stop
Tallrikar 1 par samt stop
Tallrikar 1 par samt stop
Tallrikar 1 par samt stop
Tallrikar 1 par samt stop
Tallrikar 1 par samt stop
Tallrikar 1 par samt stop
Tallrikar 1 par samt stop

Såld för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TALLRIKAR 1 PAR samt STOP, Kina, Qianlong, porslin, tallrikarnas diameter ca 23 cm, stopets höjd 14 cm

Nagg, lagningar

394054

2016-08-08