Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
TALLRIKAR 1 PAR samt STOP, Kina, Qianlong, porslin, tallrikarnas diameter ca 23 cm, stopets höjd 14 cm
Nagg, lagningar
394054
2016-08-08
Gör en kostnadsfri värdering här