OLLE NORDBERG Tore A Jonassons samling

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OLLE NORDBERG (1905-1986): Dansande par, signerad och daterad Olle Nordberg 45, olja på duk, ca 65x77 cm

394055

2016-07-03