OLLE NORDBERG Tore A Jonassons samling

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OLLE NORDBERG (1905-1986): Kvinna i trädgård, signerad och daterad Olle Nordberg 65, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 29x49 cm

394058

2016-07-03