GUNNAR NORDSTRÖM Tore A Jonassons samling

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GUNNAR NORDSTRÖM (född 1921): Vid staffliet, självporträtt, signerad G. Nordström, olja/blandteknik på duk, ca 100x56 cm

Krackeleringar, färgbortfall

394063

2016-07-03