Klubbat för:
1 100 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
UNO VALLMAN (1913-2004): Fartyg i böljande hav, signerad och daterad Uno Vallman 1970, olja på duk, 45x54 cm
Zustandsbeschreibung
394070
2016-07-04
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner