Bord plexiglas

Bord plexiglas
Bord plexiglas
Bord plexiglas
Bord plexiglas
Bord plexiglas
Bord plexiglas

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORD, 1900-talets andra hälft, plexiglas, på hjul, höjd ca 50, 66x40 cm

Repor, nagg

394104

2016-07-03