Karmstolar Louis XVI 1700-tal

Karmstolar Louis XVI 1700-tal
Karmstolar Louis XVI 1700-tal
Karmstolar Louis XVI 1700-tal
Karmstolar Louis XVI 1700-tal
Karmstolar Louis XVI 1700-tal
Karmstolar Louis XVI 1700-tal

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, Louis XVI, 1700-tal, Frankrike, skuren dekor, sitthöjd ca 43 cm

4:e december

Senare klädsel, smärre slitage

394107

2016-12-04