Skåp Kina

Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÅP, 1900-tal, Kina, rödmålat, dörrspegel med skuren dekor av förgylld figurscen, höjd ca 135, 57x35 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Färgbortfall

394109

2016-07-03