Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKÅP, 1900-tal, Kina, rödmålat, dörrspegel med skuren dekor av förgylld figurscen, höjd ca 135, 57x35 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
Färgbortfall
394109
2016-07-03
Gör en kostnadsfri värdering här