Ljuskrona sengustaviansk

Ljuskrona sengustaviansk
Ljuskrona sengustaviansk
Ljuskrona sengustaviansk
Ljuskrona sengustaviansk

Såld för:

6 600 SEK

Utropspris

8 000 SEK

LJUSKRONA, sengustaviansk, för 6 ljus, förgylld mässingsstomme behängd med olikslipade prismor, ljusarmar i form av liggande siffran fem, höjd 75 cm

4:e december

Bruksslitage

394113

2016-12-04