Fåtöljer Lammhults
2016-07-04
394115
| Klubbat belopp | 3 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LAMMHULTS, fåtöljer, 1 par, 1900-talets andra hälft, kromade ben, röd skinnklädsel, sitthöjd ca 44 cm
Smärre ytskador