Byrå sengustaviansk
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BYRÅ, med uppsats, omkring 1800, sengustaviansk, fanérad i bl a alm, alrot och björk, nyckelskyltar, drag- knoppar och ringar, höjd ca 99, 97x51 cm
Nyckel saknas, ytskador, uppsatsen med fanérlagningar, en låda med senare dragknopp, enstaka tuschmärken
394125
2016-07-03