Ingrid Hjertén, Deux harlequins à cheval
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 000 SEK
INGRID HJERTÉN (1915-1998): Deux harlequins à cheval, signerad och daterad Ingrid Hjertén 81, olja på duk, 33 x 60 cm. Proveniens: Gummesons Konstgalleri, Stockholm, utställningskatalog 449, 1981
394141
2016-07-03